25 черв. 2026 13:42

У Черкасах привітали працівників митної служби з професійним святом. Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко разом із начальником Черкаської ОВА Ігорем Табурцем привітали митників із 35-річчям української митної служби.
Про це повідомили в Черкаській обласній раді.
Працівникам вручили медалі «За сумлінну працю» та подяки міського голови за значний особистий внесок у розвиток митної справи, реалізацію державної митної політики, професійні досягнення, бездоганну службову репутацію та захист економічних інтересів України.






Нагадаємо, нагородили бійців стрілецького батальйону з Черкащини.
Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm