Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
чт, 25 червня
+24
$   44.87
  50.88

25 черв. 2026 12:08

Спорт
0

61

0

Черкаські хокеїсти стали віцечемпіонами України

Черкаські хокеїсти «ШВСМ-ЧОР» – віцечемпіони України.


Завершився чемпіонат України з хокею на траві серед команд Вищої ліги. Збірна Черкаської області «ШВСМ-ЧОР» продемонструвала виборола срібні медалі серед найсильніших команд країни.

Про це 25 червня повідомили у відділенні НОК України в Черкаській області.

За підсумками 20 матчів черкасці здобули 14 перемог, набравши 63 очки та забивши у ворота суперників 96 м'ячів.

Окрім командного успіху, представники Черкащини відзначилися й індивідуальними нагородами завдяки надійній грі в обороні:

  • Роман Блудов визнаний найкращим воротарем чемпіонату.
  • Дмитро Цима здобув титул найкращого захисника турніру.

Нагадаємо, черкаські ветерани виступили на «Invictus Games» у Німеччині.

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm