25 черв. 2026 12:08

Завершився чемпіонат України з хокею на траві серед команд Вищої ліги. Збірна Черкаської області «ШВСМ-ЧОР» продемонструвала виборола срібні медалі серед найсильніших команд країни.
Про це 25 червня повідомили у відділенні НОК України в Черкаській області.
За підсумками 20 матчів черкасці здобули 14 перемог, набравши 63 очки та забивши у ворота суперників 96 м'ячів.
Окрім командного успіху, представники Черкащини відзначилися й індивідуальними нагородами завдяки надійній грі в обороні:
Нагадаємо, черкаські ветерани виступили на «Invictus Games» у Німеччині.
Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm