Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
нд, 14 червня
+20
$   44.81
  51.86

2 лют. 2026 10:46

Війна
0

462

0

Міністерство: енергетичну інфраструктуру Черкащини атакувала РФ, є знеструмлення

Міненергетики розповіло про атаку на Черкаську область. 


Міністерство: енергетичну інфраструктуру Черкащини атакувала РФ, є знеструмлення
На фото - заступник Міністра енергетики України Артем Некрасов

Внаслідок атак ворога на енергетичну інфраструктуру знеструмлені споживачі у Харківській, Сумській, Дніпропетровській та Черкаській областях. Тривають відновлювальні роботи на енергооб’єктах, пошкоджених внаслідок ворожих атак. Вживаються всі можливі заходи для забезпечення стабільної роботи енергосистеми.

Про це 2 лютого повідомили в Міненерго.

У Києві та Київській області зберігається дефіцит потужностей. Як тільки робота енергосистеми стабілізується, Київ одразу повернеться до стабільних погодинних графіків знеструмлення.

В окремих регіонах країни через складну ситуацію в енергосистемі вимушено застосовуються аварійні знеструмлення. Після стабілізації ситуації споживачі повернуться до прогнозованих погодинних графіків.

Через складні погодні умови без електропостачання залишаються понад 160 населених пунктів в Одеській, Миколаївській та Кіровоградській областях. Бригади обленерго працюють над відновленням пошкоджених ліній у цілодобовому режимі.

Нагадаємо, розпочали розслідування за фактом російського обстрілу інфраструктури міста Черкаси.

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm