23 черв. 2026 12:38

У понеділок, 22 червня, в Умані провели масштабну дезінфекцію міських водопровідних мереж: від великих магістральних трубопроводів до тонких вуличних труб. Загалом понад 412 км мереж пройшли обробку.
Про це 23 червня повідомили в «Уманьводоканалі».
«Сьогодні водопостачання поступово виходить у звичний режим, а мережі заповнюються чистою водою. Водночас у різних районах ще кипить робота», - йдеться у публікації.
Що це означає для споживачів?
Водоканал обіцяє повідомили, коли лабораторія питної води підтвердить, що вміст хлору по всьому місту повернувся до норми.
Нагадаємо, у водогонах громад Черкащини виявили кишкову паличку.
Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm