Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
вт, 23 червня
+26
$   44.91
  51.41

23 черв. 2026 12:38

Суспільство
0

47

0

В Умані продезінфікували 412 км водопровідних мереж

Триває перевірка проб води у лабораторії. 


В Умані продезінфікували 412 км водопровідних мереж

У понеділок, 22 червня, в Умані провели масштабну дезінфекцію міських водопровідних мереж: від великих магістральних трубопроводів до тонких вуличних труб. Загалом понад 412 км мереж пройшли обробку.

Про це 23 червня повідомили в «Уманьводоканалі».

«Сьогодні водопостачання поступово виходить у звичний режим, а мережі заповнюються чистою водою. Водночас у різних районах ще кипить робота», - йдеться у публікації.

Що це означає для споживачів?

  • У деяких точках ще може відчуватися запах хлору. Це залишки дезінфікуючого розчину, які зараз вимиваються з мереж.
  • Подекуди вода може тимчасово зникати. Це пов'язано з додатковими промивками окремих ділянок.
  • Лаборанти та водопровідники працюють по всьому місту: відбирають проби, перевіряють вміст хлору та визначають точки, де потрібно додатково злити воду.

Водоканал обіцяє повідомили, коли лабораторія питної води підтвердить, що вміст хлору по всьому місту повернувся до норми.

Нагадаємо, у водогонах громад Черкащини виявили кишкову паличку.

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm