Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пт, 26 червня
+23
$   44.92
  50.92

26 черв. 2026 10:59

Суспільство
0

76

0

Троє учнів з Христинівки склали НМТ на 200 балів

Найвищі бали отримали з математики і англійської мови.


Фото - ілюстративне

Троє учнів Христинівської громади склали НМТ на 200 балів. Максимальні результати отримали Олександра Яремчук, Ростислав Слюсарський, Антон Бевзюк.

Про це повідомила Христинівська міська рада.

Учениця Христинівського ліцею №1 Яремчук Олександру отримала максимальні 200 балів з математики.

Учень ОЗО «Христинівський ліцей» Ростислав Слюсарський здобув 200 балів з англійської мови.

Учень ОЗО «Христинівський ліцей» Антон Бевзюк отримав 200 балів з математики.

Нагадаємо, шестеро випускників з Умані склали НМТ на 200 балів.

Читайте також: Черкаські коледжі та училища, куди вступають після 9 класу без НМТ.

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm