26 черв. 2026 10:59

Троє учнів Христинівської громади склали НМТ на 200 балів. Максимальні результати отримали Олександра Яремчук, Ростислав Слюсарський, Антон Бевзюк.
Про це повідомила Христинівська міська рада.
Учениця Христинівського ліцею №1 Яремчук Олександру отримала максимальні 200 балів з математики.
Учень ОЗО «Христинівський ліцей» Ростислав Слюсарський здобув 200 балів з англійської мови.
Учень ОЗО «Христинівський ліцей» Антон Бевзюк отримав 200 балів з математики.
Нагадаємо, шестеро випускників з Умані склали НМТ на 200 балів.
Читайте також: Черкаські коледжі та училища, куди вступають після 9 класу без НМТ.
Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm