23 черв. 2026 17:31

Шестеро випускників з Умані здобули максимальні 200 балів на НМТ–2026.
Про це 26 червня повідомила Уманська міська рада.
«Ви довели, що уманська молодь: сильна, розумна, цілеспрямована. Ви показали, що навіть у непрості для країни часи можна досягати найвищих результатів і впевнено дивитися в майбутнє.
Особлива подяка педагогам. Саме ваша мудрість, терпіння і професіоналізм допомогли розкрити здібності дітей, повірити в себе та зробити цей важливий крок уперед», - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, Центр підготовки громадян до нацспротиву відкрили в Умані.
Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm