Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
вт, 23 червня
+25
$   44.88
  51.1

23 черв. 2026 17:31

Суспільство
0

7

0

Шестеро випускників з Умані склали НМТ на 200 балів

Найвищий бал з НМТ отримали шестеро випускників. 


Шестеро випускників з Умані здобули максимальні 200 балів на НМТ–2026.

Про це 26 червня повідомила Уманська міська рада.

«Ви довели, що уманська молодь: сильна, розумна, цілеспрямована. Ви показали, що навіть у непрості для країни часи можна досягати найвищих результатів і впевнено дивитися в майбутнє.

Особлива подяка педагогам. Саме ваша мудрість, терпіння і професіоналізм допомогли розкрити здібності дітей, повірити в себе та зробити цей важливий крок уперед», - йдеться у повідомленні.


Нагадаємо, Центр підготовки громадян до нацспротиву відкрили в Умані.

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm