Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пн, 08 червня
+16
$   44.36
  51.64

6 берез. 2026 09:55

Події
0

303

0

Судять підприємство, яке виграло торги, але не поставило дрова для закладів на Черкащині

Понад 3 млн грн штрафу за непоставку деревини: прокуратура звернулася до суду.


Звенигородською окружною прокуратурою подано позов про стягнення штрафних санкцій за непоставку деревини у розмірі понад 3 млн грн.

Про це повідомила Черкаська обласна прокуратура.

Встановлено, що підприємство, яке стало переможцем публічних торгів на поставку деревини дров’яної для потреб закладів соціальної інфраструктури та внутрішньо переміщених осіб однієї з міських територіальних громад Черкаської області, не виконало умови укладеного договору.

Порушення полягало у непоставці товару в строки, визначені договором, що могло призвести до зриву опалювального сезону в закладах громади.

Наразі Господарський суд Київської області відкрив провадження у справі. Судовий розгляд триває.

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm