Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
нд, 28 червня
+21
$   44.86
  51.13

28 черв. 2026 17:32

Війна
0

120

0

На Чорнобаївщині відкрили пам’ятні стели на честь двох полеглих захисників України

У селі Васютинці на Чорнобаївщині відкрили пам’ятні стели, присвячені загиблим військовослужбовцям Євгену Шаповалу та Станіславу Бологу. У


Напередодні Дня Конституції України в селі Васютинці, що входить до Чорнобаївської громади, відбулося відкриття пам’ятних стел, присвячених військовослужбовцям Євгену Шаповалу та Станіславу Бологу, які загинули, захищаючи Україну від російської агресії.

До пам’ятного заходу долучився ігумен Пахомій (Безгалов), який здійснює духовну опіку над кількома парафіями, що перейшли до Православної церкви України.

Під час церемонії священнослужитель освятив нововстановлені стели та звернувся до присутніх із пастирським словом, вшанувавши світлу пам’ять українських захисників.

На Чорнобаївщині відкрили пам’ятні стели на честь двох полеглих захисників України

Читайте також: У селі Нагірна відкрили Алею Слави на честь полеглих захисників України

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm