Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
сб, 27 червня
+23
$   44.86
  51.13

27 черв. 2026 17:46

Війна
0

67

0

У селі Нагірна відкрили Алею Слави на честь полеглих захисників України

Меморіальний простір створили, щоб зберегти пам'ять про земляків, які віддали життя за державу.


У селі Нагірна Баштечківської громади відкрили Алею Слави, присвячену військовослужбовцям, які загинули, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України.

На Алеї встановили портрети полеглих військових. У громаді зазначають, що це місце покликане стати символом шани, вдячності та пам'яті про захисників і захисниць, чий подвиг назавжди залишиться в історії рідного краю.

Під час відкриття учасники заходу вшанували пам'ять загиблих оборонців. У громаді наголосили, що імена Героїв мають передаватися наступним поколінням як нагадування про ціну свободи, незалежності та миру.

У селі Нагірна відкрили Алею Слави на честь полеглих захисників УкраїниУ селі Нагірна відкрили Алею Слави на честь полеглих захисників України - фото 2У селі Нагірна відкрили Алею Слави на честь полеглих захисників України - фото 3

Читайте також: Після чотирьох років російського полону до Умані повернувся моряк Андрій Мурзак

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm