27 черв. 2026 17:46

У селі Нагірна Баштечківської громади відкрили Алею Слави, присвячену військовослужбовцям, які загинули, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України.
На Алеї встановили портрети полеглих військових. У громаді зазначають, що це місце покликане стати символом шани, вдячності та пам'яті про захисників і захисниць, чий подвиг назавжди залишиться в історії рідного краю.
Під час відкриття учасники заходу вшанували пам'ять загиблих оборонців. У громаді наголосили, що імена Героїв мають передаватися наступним поколінням як нагадування про ціну свободи, незалежності та миру.



Читайте також: Після чотирьох років російського полону до Умані повернувся моряк Андрій Мурзак
Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm