Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
ср, 17 червня
+21
$   44.78
  51.94

14 трав. 2026 10:34

Спорт
0

232

0

Черкаський велосипедист здобув два «срібла» на чемпіонаті України

Велосипедист Вячеслав Коноплянко здобув дві медалі на чемпіонаті України.


Чемпіонат України на критому треку серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат, а також чемпіонат України зі спринтерського омніуму серед чоловіків та жінок пройшов днями у Львові. Черкасець посів друге місце.

Про це повідомили у відділенні НОК України в Черкаській області.

Активну участь у змаганнях узяли представники Черкащини, зокрема вихованці Черкаської КДЮСШ №2 (відділення велоспорту).

Вячеслав Коноплянко виборов дві нагороди: став срібним призером у гонці темпо серед чоловіків та здобув бронзу в груповій гонці на очки серед чоловіків. Спортсмен – вихованець Черкаської КДЮСШ №2.

Нагадаємо, черкасці вибороли медалі на Кубку України з академічного веслування.

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm