24 черв. 2026 14:00

Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони. Це кошти, які залишилися невикористаними у видатках бюджету на фінансування НКРЕКП.
Про це повідомила премʼєр-міністр України Юлія Свириденко.
Зокрема, з цієї суми:
«Фінансування оборони є безумовним пріоритетом. Тому кошти, зекономлені за іншими бюджетними програмами, у встановленому порядку спрямовуємо на зміцнення безпеки та обороноздатності України», – наголосила очільниця Уряду.
Нагадаємо, Черкащина передала ЗСУ наземні роботи, прилади нічного бачення і РЕБи.
Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm