Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
ср, 24 червня
+25
$   44.88
  51.1

24 черв. 2026 14:00

Економіка
0

20

0

220 млн грн держава спрямувала на потреби Сил оборони

Кошти розподілили між Нацгвардією, Міноборони та ГУР.


Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони. Це кошти, які залишилися невикористаними у видатках бюджету на фінансування НКРЕКП.

Про це повідомила премʼєр-міністр України Юлія Свириденко.

Зокрема, з цієї суми:

  • 100 млн грн буде використано на підготовку кадрів Національної гвардії;
  • 70 млн грн виділять Міністерству оборони на розвиток, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння;
  • 50 млн грн передбачено на діяльність Головного управління розвідки.

«Фінансування оборони є безумовним пріоритетом. Тому кошти, зекономлені за іншими бюджетними програмами, у встановленому порядку спрямовуємо на зміцнення безпеки та обороноздатності України», – наголосила очільниця Уряду.

Нагадаємо, Черкащина передала ЗСУ наземні роботи, прилади нічного бачення і РЕБи.

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm


0
0