28 черв. 2026 16:18

У Шполянській громаді ініціювали петицію з проханням покращити залізничне сполучення із західними регіонами України. Авторка звернення закликає врахувати потреби жителів громади та розглянути можливість запуску нового маршруту або зміни чинних рейсів.
Відповідну петицію зареєстрували в Єдиній системі місцевих електронних петицій «E-DEM».
У зверненні зазначається, що нині мешканці Шполи та навколишніх населених пунктів змушені спочатку добиратися до Черкас або станції імені Тараса Шевченка у Смілі, щоб сісти на поїзд до західних областей. Через це люди витрачають більше часу, коштів і змушені робити незручні пересадки.
Авторка петиції Юлія Попович наголошує, що пряме залізничне сполучення було б актуальним не лише для жителів Шполянської громади, а й для мешканців Калинополя та окремих населених пунктів Кіровоградської області.
У зверненні до «Укрзалізниці» пропонують провести аналіз пасажиропотоку регіону, розглянути можливість запуску прямого залізничного маршруту через станцію Шпола до західних областей, адаптувати чинні рейси або організувати зручні пересадки, синхронізовані з поїздами західного напрямку.
Також авторка просить врахувати транспортні потреби жителів регіону під час формування нових маршрутів та розкладів руху.
Читайте також: У Черкасах просять відремонтувати занедбану пішохідну доріжку біля пляжу
Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm