Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
чт, 25 червня
+22
$   44.92
  50.92

6 трав. 2026 10:29

Суспільство
0

217

0

Нагороду «Мати-героїня» отримала жителька Уманщини

Жінка повернулася з дітьми з Німеччини, куди виїхала на початку повномаштабного вторгнення. 


Указом президента України Наталії Крицькій із Черкащини присвоєно почесне звання «Мати-героїня». Жінка – мешканка Паланської громади.

Про це повідомили на сторінці Уманської районної державної адміністрації.

Пані Наталія – мама п’ятьох дітей. Її найстарший син сьогодні захищає Україну, добровільно ставши до лав Збройних сил України.

«На початку повномасштабного вторгнення разом із молодшими дітьми сім’я знайшла тимчасовий прихисток у Німеччині, однак любов до рідного дому переважила – і вони повернулися в Україну», - зазначили в РДА.

Нагороду «Мати-героїня» отримала жителька Уманщини

Нагадаємо, на Черкащині прихистили бабусю, яку врятував робот Третього армійського корпусу.

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm