Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пт, 26 червня
+22
$   44.86
  51.13

26 черв. 2026 17:16

Події
0

46

0

На Черкащині судитимуть посадовців, які привласнили понад 2,3 млн грн

До суду скеровано обвинувальний акт щодо організованої групи, яка привласнила понад 2,3 млн грн.


До суду скерували обвинувальний акт стосовно трьох учасників організованої групи за фактом привласнення майна в особливо великих розмірах. За даними слідства, заступник керівника одного з кар’єрів філії «ЦУП» АТ «Укрзалізниця» організував схему незаконного відпуску щебеневої продукції поза обліком та залучив до неї працівницю підприємства і співробітницю приватної фірми.

Про це 26 червня повідомила Черкаська обласна прокуратура.

Продукцію оформлювали за підробленими накладними та надалі реалізовували, а отримані кошти розподіляли між учасниками схеми.

Упродовж січня–травня 2023 року обвинувачені привласнили щебеневу продукцію на понад 2,3 млн грн. З метою приховування її незаконного походження двоє з них легалізували частину коштів у сумі понад 1 млн грн шляхом придбання мотоцикла преміумкласу та оформлення права власності на підставну особу.

Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП в Черкаській області. Виявлення злочинної діяльності та оперативний супровід забезпечували Управління стратегічних розслідувань ГУНП в Черкаській області.

На Черкащині судитимуть посадовців, які привласнили понад 2,3 млн грнНа Черкащині судитимуть посадовців, які привласнили понад 2,3 млн грн - фото 2

Нагадаємо, організаторів схеми ухилення від мобілізації виявили в Черкаській області.

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm