26 черв. 2026 17:16

До суду скерували обвинувальний акт стосовно трьох учасників організованої групи за фактом привласнення майна в особливо великих розмірах. За даними слідства, заступник керівника одного з кар’єрів філії «ЦУП» АТ «Укрзалізниця» організував схему незаконного відпуску щебеневої продукції поза обліком та залучив до неї працівницю підприємства і співробітницю приватної фірми.
Про це 26 червня повідомила Черкаська обласна прокуратура.
Продукцію оформлювали за підробленими накладними та надалі реалізовували, а отримані кошти розподіляли між учасниками схеми.
Упродовж січня–травня 2023 року обвинувачені привласнили щебеневу продукцію на понад 2,3 млн грн. З метою приховування її незаконного походження двоє з них легалізували частину коштів у сумі понад 1 млн грн шляхом придбання мотоцикла преміумкласу та оформлення права власності на підставну особу.
Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП в Черкаській області. Виявлення злочинної діяльності та оперативний супровід забезпечували Управління стратегічних розслідувань ГУНП в Черкаській області.


Нагадаємо, організаторів схеми ухилення від мобілізації виявили в Черкаській області.
Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm