Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
ср, 10 червня
+15
$   44.84
  51.9

3 черв. 2026 17:28

Події
0

256

0

На Черкащині оштрафували 16 перевізників за перевантаження транспорту

На Черкащині перевізники 16 разів порушили норми завантаженості транспорту.


Під час заходів контролю в Черкаській області інспекторами Управління державного нагляду було складено 16 актів на перевізників щодо виявлених вагових порушень — перевантаження від +5% до +30%. Загальна сума передбачених штрафних санкцій — 272 000 гривень.

Про це 3 червня повідомили на сторінці «Укртрансбезпеки».

Зазначають, що перевантажений транспорт створює ризики аварій та пришвидшує руйнування дорожнього покриття.

«Дотримання габаритно-вагових норм є обов’язком перевізників та важливою складовою безпеки дорожнього руху», - наголошують фахівці.

Нагадаємо, у Черкасах зіткнулися BMW, Renault і трактор.

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm