26 черв. 2026 13:10

Для військовослужбовців 31 полку Північного оперативно-територіального об’єднання організували день психоемоційного відновлення. Гвардійці побували на домашній стайні «Pegas», де взяли участь в іпотерапії та заняттях з арттерапії.
Організатори зазначають, що подібні заходи допомагають військовим хоча б ненадовго відволіктися від служби, знизити рівень психологічного навантаження та відновити емоційний ресурс.

Під час зустрічі гвардійці спілкувалися з кіньми, проводили час на свіжому повітрі, а згодом долучилися до творчого заняття. Військові розмалювали гільзи, перетворивши їх на символічні артоб'єкти. Кожна робота отримала власний стиль, кольорове оформлення та особливий зміст.

У 31 полку зазначають, що співпраця зі стайнею «Pegas» триває вже не перший рік. Для кожної зустрічі організатори готують нові формати психологічного розвантаження, аби допомогти військовослужбовцям відновити внутрішній баланс.
Власниця стайні Наталя розповіла, що для неї є честю приймати українських захисників. За її словами, найбільша винагорода — бачити, як після кількох годин спілкування з тваринами, творчості та відпочинку на природі військові повертаються до виконання службових обов'язків із гарним настроєм та новими силами.







Читайте також: Відкривають для фотосесій лавандове поле на Черкащині. Які умови?
Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm