Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
ср, 10 червня
+15
$   44.84
  51.9

7 лют. 2026 17:31

Суспільство
0

291

0

Директора спецшколи на Черкащині оштрафували через отруєння дітей і працівників

У 16 осіб діагностували сальмонельоз.


Директора спецшколи на Черкащині оштрафували через отруєння дітей і працівників

Суд виніс вирок у справі отруєння учнів та працівників Михайлівської спеціалізованої школи у Черкаській області. Директор освітнього закладу має сплатити штраф у розмірі понад 30 тисяч гривень.

Про це пише 18000.

На директора поклали відповідальність за те, що він не проконтролював дотримання гігієнічних вимог, а також процедури дезінфекції. Йшлося про боротьбу зі шкідниками, запобігання накопиченню бруду, підтримання температурних режимів, уникнення забруднення продуктів тощо. Чоловік на посаді – із 1999 року.

Фахівці виявили недотримання послідовності виробничого процесу у харчоблоці, а також брудну під для випікання.

Відомо, що учнів та працівників школи госпіталізували до лікарні із діагнозом «сальмонельоз». Внаслідок інциденту постраждали 16 осіб.

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm