23 черв. 2026 16:50

Золотоніська громада першою в області отримала новий шкільний автобус у рамках реалізації спеціальної державної програми.
Про це 23 червня повідомив заступник міського голови Золотоноші Олександр Флоренко.
«Цей сучасний транспортний засіб обладнаний не лише комфортними місцями для пасажирів, а й спеціальним підіймачем, що забезпечує безбар’єрний доступ для людей з особливими потребами», - зазначив посадовець.
Автобус здійснюватиме підвезення учасників освітнього процесу з віддалених населених пунктів громади до Золотоніського академічного ліцею.
Транспортний засіб придбано за кошти державного бюджету за співфінансування з бюджету нашої територіальної громади.


Нагадаємо, прифронтова громада передала автобус школі на Черкащині.
Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm