Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
вт, 23 червня
+26
$   44.88
  51.1

23 черв. 2026 16:50

Суспільство
0

65

0

Золотоноша отримала новий автобус, щоб довозити дітей у ліцей

Автобус довозитиме дітей до Золотоніського академічного ліцею.


Золотоніська громада першою в області отримала новий шкільний автобус у рамках реалізації спеціальної державної програми.

Про це 23 червня повідомив заступник міського голови Золотоноші Олександр Флоренко.

«Цей сучасний транспортний засіб обладнаний не лише комфортними місцями для пасажирів, а й спеціальним підіймачем, що забезпечує безбар’єрний доступ для людей з особливими потребами», - зазначив посадовець.

Автобус здійснюватиме підвезення учасників освітнього процесу з віддалених населених пунктів громади до Золотоніського академічного ліцею.

Транспортний засіб придбано за кошти державного бюджету за співфінансування з бюджету нашої територіальної громади.

Золотоноша отримала новий автобус, щоб довозити дітей у ліцейЗолотоноша отримала новий автобус, щоб довозити дітей у ліцей - фото 2

Нагадаємо, прифронтова громада передала автобус школі на Черкащині.

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm