Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пн, 22 червня
+20
$   44.91
  51.41

22 черв. 2026 16:28

Події
0

147

0

У Черкаській області незаконно видобували граніт

Повідомлено про підозру колишньому виконувачу обов’язків директора державного підприємства у справі про незаконний видобуток граніту на понад 42 млн грн.


Слідчі поліції повідомили про підозру посадовцю держпідприємства за незаконний видобуток граніту на Черкащині. Державі завдано понад 42 млн грн збитків.

Про це 22 червня повідомили в ГУНП Черкащини.

За даними слідства, у період з березня 2019 року по вересень 2024 року 54-річний чоловік, використовуючи своє службове становище та маючи спеціальні знання з питань експлуатації родовищ корисних копалин, організував незаконний видобуток корисної копалини загальнодержавного значення — граніту.

Черкаська обласна прокуратура уточнила, що видобуток здійснювався на території Старобабанівського родовища гранітів, де розташований кар’єр площею 4,9 га.

У вересні 2024 року під час огляду встановлено факт видобутку граніту за межами спеціального дозволу - на ділянці площею 0,3 га.

За даними експертизи, незаконно видобуто 2,65 тис. м³ граніту для облицювального каменю; 6,49 тис. м³ граніту для бутового каменю.

За версією слідства, у період з березня 2019 року по вересень 2024 року колишній посадовець організував видобуток корисних копалин поза межами спеціального дозволу.

Фігуранту повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 240 Кримінального кодексу України.

У Черкаській області незаконно видобували гранітУ Черкаській області незаконно видобували граніт - фото 2

Нагадаємо, у Черкасах дозволили зрізати 60 дерев.

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm