Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пт, 26 червня
+22
$   44.92
  50.92

26 черв. 2026 10:06

Місто
0

68

0

У Черкасах підняли «Прапор надії», щоб вшанувати безвісти зниклих воїнів

Чорно-білий прапор підняли біля мерії.


У п’ятницю, 26 червня, в Черкасах вшановують українських військовополонених та захисників, які вважаються зниклими безвісти. Біля будівлі Черкаської міської ради на флагштоці майорить «Прапор Надії».

Про це повідомили в Черкаській міській раді.

Там зазначають, що стяг як символ пам’яті, підтримки та віри в повернення кожного, хто перебуває в полоні або чия доля досі залишається невідомою.

Відповідно до рішення Черкаської міської ради, така церемонія відбувається в останню п’ятницю кожного місяця, щоб нагадати: громада не забуває своїх Героїв і продовжує чекати на їхнє повернення.

Нагадаємо, підтвердили загибель трьох воїнів з Черкащини, яких вважали безвісти зниклими.

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm