22 черв. 2026 11:31

На вихідних у Каневі влаштували спортивні змагання на воді та святкували Івана Купала. Жителі громади 20-21 червня збиралися на берегах Дніпра.
Про це повідомила Канівська міська рада.
У суботу берег Дніпра біля Княжої гори перетворився на осередок драйву та позитивних емоцій. Тут відбувся фестиваль сапбордингу, який зібрав прихильників активного відпочинку на воді. Учасники випробовували свої сили на сап-дошках, будували скульптури з піску, грали у пляжний волейбол, насолоджувалися мальовничими краєвидами та дарували глядачам яскраві моменти спортивного азарту.
Цього ж дня на озері Лимарка відбувся заплив на байдарках за участю ветеранів та членів їхніх родин. Подія стала не лише можливістю активно провести час, а й важливим кроком до психологічного відновлення, зміцнення родинних зв’язків та підтримки ветеранів через спільне дозвілля.
Увечері 21 червня Канів поринув у атмосферу давніх українських звичаїв під час народно-обрядового свята «Ой на Івана, та й на Купала», яке відбулося на кіноконцертному майданчику імені Юрія Іллєнка.
Купальські пісні, народні танці, плетіння вінків, фотозони, розваги для дітей та святкова атмосфера зібрали чимало учасників і глядачів. Захід став нагодою не лише згадати прадавні українські обряди, а й відчути нерозривний зв’язок поколінь та важливість збереження культурної спадщини.
«Ці вихідні ще раз показали, що Канівська громада вміє об’єднуватися навколо важливих цінностей – спорту, підтримки ветеранів, родинного дозвілля та українських традицій. Дякую всім жителям і гостям громади, які стали учасниками цих подій. Щира а вдячність організаторам партнерам заходів завдяки яким вони відбулися на високому рівні та подарувала людям позитивні емоції», – зазначив міський голова Ігор Ренькас.

























Нагадаємо, у Золотоноші святкуватимуть Івана Купала.
Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm