Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пн, 22 червня
+20
$   44.91
  51.41

22 черв. 2026 12:41

Суспільство
0

137

0

Протягом тижня у Черкасах народилися 27 діток

Дівчаток народилося більше. 


Протягом минулого тижня у Черкасах з’явилися на світ 27 немовлят. В пологових будинках обласного центру народилося 11 хлопчиків та 16 дівчаток.

Про це 22 червня повідомила Черкаська міська рада.

«За минулий тиждень у Черкасах народилося 27 немовлят: 11 хлопчиків і 16 дівчаток. Життя триває і перемагає. Вітаємо родини з поповненням і зичимо міцного здоров'я та щасливого майбутнього під мирним небом», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше у Черкасах народилися 30 малюків.

Читайте також: Де краще народжувати в Черкасах: що пропонують пологові будинки міста.

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm