22 черв. 2026 12:41

Протягом минулого тижня у Черкасах з’явилися на світ 27 немовлят. В пологових будинках обласного центру народилося 11 хлопчиків та 16 дівчаток.
Про це 22 червня повідомила Черкаська міська рада.
«За минулий тиждень у Черкасах народилося 27 немовлят: 11 хлопчиків і 16 дівчаток. Життя триває і перемагає. Вітаємо родини з поповненням і зичимо міцного здоров'я та щасливого майбутнього під мирним небом», - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, раніше у Черкасах народилися 30 малюків.
Читайте також: Де краще народжувати в Черкасах: що пропонують пологові будинки міста.
Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm