Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пн, 08 червня
+16
$   44.36
  51.64

29 квіт. 2026 13:36

Суспільство
0

189

0

Поводилася агресивно: у Черкасах поліцейські повернули жінку в лікарню

Жінку передали медикам. 


Поводилася агресивно: у Черкасах поліцейські повернули жінку в лікарню

28 квітня на вулиці Героїв Майдану у Черкасах перехожі помітили жінку, яка поводилася агресивно та потребувала допомоги. На місце події прибули првоохоронці.

Про це повідомили на сторінці Управління поліції охорони в Черкаській області.

З’ясувалося, що 59-річна жінка самовільно залишила лікувальний заклад.

Правоохоронці передали жінку бригаді екстреної медичної допомоги для подальшої госпіталізації.

Нагадаємо, у Черкасах чоловік розбив вікна в медичному закладі.

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm