Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
ср, 24 червня
+24
$   44.87
  50.88

24 черв. 2026 16:43

Політика
0

104

0

Нардеп Яценко відправив Уманській мерії нагрудний знак почесного громадянина громади

Нещодавно мерія позбавила народного депутата звання почесного громадянина ггромади.


Народний депутат Антон Яценко, якого позбавили звання «Почесного громадянина Уманської міської територіальної громади», заявив, що повертає нагрудний знак. Він опублікував фото з відділення «Нової пошти», де оформив відправлення посилки із нагородою.

«Отримав лист від Уманської міської ради за підписом першого заступника мера Умані Олега Ганіча, у якому мене просять у 30-денний термін повернути нагрудний знак «Почесний громадянин Уманської міської територіальної громади» та посвідчення до нього у відділ кадрової роботи та з питань нагород виконавчого комітету Уманської міської ради», - пояснив Яценко.

Додав, що повертає нагрудний знак і посвідчення про присвоєння звання «Почесний громадянин Уманської міської територіальної громади» від 17 вересня 2021 року.

Нагадаємо, Уманська міська рада позбавила нардепа Антона Яценка звання почесного громадянина громади.

Підставою для такого кроку вказані дії та вчинки, які, на думку міської ради, несумісні зі статусом почесного громадянина громади, а також неодноразове порушення норм етики та моралі.

Нардеп Яценко відправив Уманській мерії нагрудний знак почесного громадянина громади

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm