Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
сб, 27 червня
+23
$   44.86
  51.13

16 квіт. 2026 17:11

Суспільство
0

278

0

На Звенигородщині посадили 7700 саджанців дуба

У Моринцях висадили дуби.


Околиця села Моринці стала центром масштабної екологічної акції. В межах весняного лісовідновлення на площі близько 2,7 гектара було висаджено 7700 саджанців дуба.

Про це 16 квітня повідомили на сторінці Звенигородської міської ради.

Організатором виступила компанія МХП у співпраці ДП «Ліси України».

«Спільна праця на батьківщині Тараса Шевченка мала особливо символічне значення для всіх учасників акції. Тож і наголошують вони, що, відновлюючи лісовий масив, зробили внесок у екологічну стабільність нашого краю й попрацювали саме для майбутніх поколінь», - зазначили в мерії.  

Посаджені дуби стануть частиною зеленого фонду Звенигородщини.

Нагадаємо, у Кам’янці в урочищі «Тростянка» висадили новий гай.

На Звенигородщині посадили 7700 саджанців дубаНа Звенигородщині посадили 7700 саджанців дуба - фото 2На Звенигородщині посадили 7700 саджанців дуба - фото 3На Звенигородщині посадили 7700 саджанців дуба - фото 4На Звенигородщині посадили 7700 саджанців дуба - фото 5

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm