23 черв. 2026 09:18

Слідчі повідомили про підозру 44-річному підприємцю, який організував незаконну порубку лісу в Золотоніському районі. Без лісорубного квитка, ордера чи інших дозвільних документів на земельній ділянці було знищено понад 300 дерев — вільху, клен та ясен. Збитки державі перевищують 4 мільйони гривень, фігуранту загрожує до семи років позбавлення волі.
Про це повідомили в ГУ НП Черкащини.
Як встановили правоохоронці, у листопаді 2023 року підприємець уклав договір оренди земельної ділянки площею понад 3 гектари за межами села Бубнівська Слобідка. Не маючи жодних дозвільних документів на видалення зелених насаджень, чоловік організував роботи з розчищення ділянки, залучивши до цього інших осіб, яких запевнив у законності дій.
Слідчі слідчого управління ГУНП в Черкаській області за процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури Черкаської обласної прокуратури викрили фігуранта та повідомили йому про підозру за ч. 4 ст. 246 Кримінального кодексу України — незаконна порубка дерев у лісах та інших лісових насадженнях, а також незаконне перевезення лісу, що спричинило тяжкі наслідки. Санкція статті передбачає від п’яти до семи років позбавлення волі.
Досудове розслідування триває.




Нагадаємо, у Черкасах дозволили зрізати 60 дерев.
Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm