23 черв. 2026 17:16

У селі Княжики урочисто відкрили меморіальні дошки на честь захисників України — Сергія Прищіпка, Дениса Козиренка та Володимира Сліпенького, які віддали свої життя за свободу, незалежність і майбутнє рідної держави.
Про це 23 червня повідомила Монастирищенська міська рада.
Почесне право відкрити меморіальні дошки було надано найдорожчим людям Героїв — матерям, батькам, дружинам, дітям.
«Сьогодні імена Сергія Прищіпка, Дениса Козиренка та Володимира Сліпенького назавжди закарбовані не лише на меморіальних дошках, а й у серцях усіх, хто їх знав, поважав і любив. Вони віддали своє життя — заради того, щоб жили ми, щоб під мирним небом росли українські діти, щоб майбутні покоління мали право бути вільними на своїй землі», - йдеться у повідомленні.












Нагадаємо, посмертні нагороди вручили родинам шести військових із Золотоніського району.
Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm