Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
чт, 18 червня
+12
$   44.81
  51.93

21 трав. 2026 09:40

Події
0

142

0

Дерева падали на Черкащині внаслідок негоди

На Черкащині рятувальники прибрали повалені дерева.


Минулої доби через погіршення погодних умов на автошляхах Черкаської області падали дерева, що ускладнювало рух транспорту. Рятувальники прибрали 7 повалених дерев.

Про це 21 травня повідомили в ГУ ДСНС Черкащини.

Найбільше випадків зафіксовано у Черкаському районі та місті Черкаси, де надзвичайники оперативно розчищали проїжджі частини доріг.

Також рятувальники ліквідували наслідки негоди на автошляху «Бориспіль — Маріуполь» у Золотоніському районі, де прибрали дерево, що перекривало рух.

У двох випадках до робіт залучалися працівники місцевих пожежних команд.

Дерева падали на Черкащині внаслідок негодиДерева падали на Черкащині внаслідок негоди - фото 2

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm