23 черв. 2026 10:50

Чемпіонат України в багатоденній гонці серед юнаків, дівчат, молодших юнаків та молодших дівчат пройшов днями на Київщині. Свою майстерність демонстрували представники різних регіонів України, серед них і черкасці, зокрема вихованці КДЮСШ №2.
Про це повідомили у відділенні НОК України в Черкаській області.
Вони вибороли низку нагород.
Срібними призерами чемпіонату стали:
Команда у складі Максима Ковальова, Владислава Чижа, Андрія Упира та Нікіти Бахмана виборола третє місце серед юнаків, продемонструвавши згуртованість, витривалість та справжній командний дух.


Нагадаємо, у Каневі відбувся футбольний турнір пам’ять воїна АТО/ООС Сергія Кобченка.
Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm