26 черв. 2026 14:54

У п’ятницю, 26 червня, у Монастирищенській громаді відбулася мирна акція на підтримку військовополонених та зниклих безвісти захисників України. Люди зібралися, щоб нагадати: кожен захисник має повернутися додому.
«За кожним іменем стоїть родина, яка живе надією, молиться, чекає й не припиняє вірити. Тисячі українських сімей сьогодні очікують звістки про своїх найдорожчих, які перебувають у ворожому полоні або вважаються зниклими безвісти», - зазначили на сторінці громади у фейсбуці.
Рідні захисників тримали прапори, плакати і портрети.
«Ми не маємо права мовчати.» «Ми чекаємо кожного.» «Ми виходимо на ці акції, щоб світ чув і бачив: ми пам'ятаємо кожного, хто боронив і боронить Україну», — наголосили учасники заходу.






Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Черкаси.info у телеграм t.me/cherkasy_info_nmnm